Přeskočit na hlavní obsah

Waiting on Wednesday (38)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: J. R. Ward
Originální název: Lover Reborn
Český název: Znovuzrozený milenec
Série: Bratrstvo černé dýky
Díl: 10.
Anotace:
Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou - uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu - obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu ale Lassiter říká, že se musí naučit milovat jinou, chce-li osvobodit svou dřívější družku, Tohr ví, že už jsou všichni předem odsouzeni… Jenomže pak se mu začne dostávat pod kůži žena s temnou minulostí. Na pozadí běsnící války s bezduchými a s novým klanem upírů, který usiluje o trůn Slepého krále, potýká se Tohr se svou pohřbenou minulostí a velmi žhavou budoucností plnou vášně… ale dokáže popustit uzdu svému srdci a všechny osvobodit?

Á, ani nevíte jak se na tuhle knížku těšííím! :D Strašně, strašně moc bych si ji už chtěla přečíst, ale naše knihovna ji né a né pořídit. :/ A já předchozí díly měla z knihovny, takže mi nezbývá nic jiného než na knihovnu počkat. A každý den doufám, že se tam tahle knížka objeví! Tak snad už brzo! Kéž by! Ach jó. Já to chci přečíst ještě letos, i když pak budu mít dlouhé čekání na další díl. :D Nu, tak uvidíme. :)


Zdroj anotace a obálky:
www.goodreads.com

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Letní knižní HOP 2015

  Na mém blogu už delší dobu žádná soutěž nebyla, proto jsem se to rozhodla napravit a zapojit se do Letního knižního HOPu , který pořádá Cathy z blogu Mezi nebem a peklem .  Určitě každý víte, o co v HOPu jde, ale kdyby náhodou ne: skupina zúčastněných blogů (tentokrát jich je 26!) vám nabídne možnost si po dobu 14 dní zasoutěžit o všemi milované knihy ! No není to bezva? Ptáte se, o co se bude soutěžit u mě? Přiznám se, že vybrat nějakou konkrétní knihu mi prostě nešlo, tak jsem se rozhodla, že umožním jednomu z vás si vybrat jednu z těchto šesti knih: Ještě pro pořádek jmenný seznam: Čistý od Julianny Baggott, Banka těl: Mladší od Lissy Price, Sonea: Vyslancova mise od Trudi Canavan, Kukuřičný město od Andrewa Smitha, Velký Gatsby od F.S.Fitzgeralda a anglické vydání knihy Příliš mnoho Kateřin od Johna Greena. Kdyby náhodou byla nějaká vysoká účast, budu zvažovat i druhého soutěžícího, to se uvidí. Pravidla soutěže: - Soutěž probíhá od 1.7. d...

On My Wishlist (68)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu: Božský bastard by Christina Laurenová GoodReads / Jota Na tuhle knížku jsem celkem dost zvědavá, i přestože to je jedna z těch, která se svezla na popularitě Fifty Shades. Ale mě tahle přesto zaujala mnohem více než ty ostatní a vlastně bych ji i ráda měla doma. Už jenom kvůli té obálce! Ta se nakladatelství Jota neuvěřitelně povedla, tu vážně musím pochválit! :) Podle anotace ta knížka taky vypadá dobře. Takže jsem moc zvědavá, jaká nakonec bude. :)

Nechte se okouzlit vypravěčským umem Naomi Novikové / V zajetí zimy

Zdravím! Jestliže se aspoň trochu zajímáte o fantasy literaturu, jméno Naomi Novik vám určitě bude aspoň trochu známé. Několik let zpátky vycházela u nakladatelství Argo její dračí série jménem Temeraire , ovšem v živější paměti patrně budete mít její knihu Ve stínu Hvozdu , která česky vyšla u nakladatelství Host loni. Ve Hvozdu autorka vychází ze slovanského folklóru a pohádek a z polských a ruských reálií. V podobném duchu pokračuje i ve své druhé, pohádkami inspirované, knize, která se jmenuje V zajetí zimy a česky vyšla ke konci února. A právě o ní bych vám dneska chtěla napsat něco víc.