Přeskočit na hlavní obsah

Po stopách blogerů - Vítěz


Včera byla ukončena soutěž, která se na blogu konala a jejíž organizátory byly blogerky z blogu U dvou lumpů

Jak jistě víte, soutěžilo se o knihu vlastního výběru od nakladatelství Albatros Media a soutěž byla otevřena pro Česko i Slovensko s tím, že z každé země bude jeden vítěz. Nakonec se vás účastnilo krásných 56 soutěžících, za což jsem velice ráda a tleskám vám. Mám velkou radost, že se vás zapojilo tolik a podle vašich reakcí se vám soutěž líbila, takže pokud ji holky někdy budou pořádat znovu, můžete počítat s tím, že se opět zapojím. :)

Jména vítězů jsou sice již zveřejněna na blogu U dvou lumpů, ale hezky pro pořádek je zveřejním i zde. :)

Český výherce: 
Natálie
Slovenský výherce: 
Petra Švaňová

Vítězkám samozřejmě gratuluji a přeji jim, aby se jim vybrané knížky líbily. :) Ostatním ještě jednou děkuji za účast a doufám, že při příští soutěži bude aspoň stejně velká. :)

Komentáře

  1. Musím povedať, že súťaž ma veľmi bavila, bola spestrením dňa a určite by som uvítala nejakú ďalšiu na tento spôsob :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jsem vážně moc ráda, že se ti soutěž líbila. :) Já osobně bych byla moc ráda, kdyby se něco podobného opět uspořádalo, tak snad se zadaří. :)

      Vymazat
  2. Gratulujem výhercom.^^ Súťaž to bolo určite zaujímavá, aj keď som sa akosi zabudla zapojiť.:D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Škoda, že jsi se zapomněla účastnit. :D V případě výhry by se ti cena určitě líbila. :D :) Tak příště snad nezapomeneš. ;) :)

      Vymazat

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Letní knižní HOP 2015

  Na mém blogu už delší dobu žádná soutěž nebyla, proto jsem se to rozhodla napravit a zapojit se do Letního knižního HOPu , který pořádá Cathy z blogu Mezi nebem a peklem .  Určitě každý víte, o co v HOPu jde, ale kdyby náhodou ne: skupina zúčastněných blogů (tentokrát jich je 26!) vám nabídne možnost si po dobu 14 dní zasoutěžit o všemi milované knihy ! No není to bezva? Ptáte se, o co se bude soutěžit u mě? Přiznám se, že vybrat nějakou konkrétní knihu mi prostě nešlo, tak jsem se rozhodla, že umožním jednomu z vás si vybrat jednu z těchto šesti knih: Ještě pro pořádek jmenný seznam: Čistý od Julianny Baggott, Banka těl: Mladší od Lissy Price, Sonea: Vyslancova mise od Trudi Canavan, Kukuřičný město od Andrewa Smitha, Velký Gatsby od F.S.Fitzgeralda a anglické vydání knihy Příliš mnoho Kateřin od Johna Greena. Kdyby náhodou byla nějaká vysoká účast, budu zvažovat i druhého soutěžícího, to se uvidí. Pravidla soutěže: - Soutěž probíhá od 1.7. d...

On My Wishlist (68)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu: Božský bastard by Christina Laurenová GoodReads / Jota Na tuhle knížku jsem celkem dost zvědavá, i přestože to je jedna z těch, která se svezla na popularitě Fifty Shades. Ale mě tahle přesto zaujala mnohem více než ty ostatní a vlastně bych ji i ráda měla doma. Už jenom kvůli té obálce! Ta se nakladatelství Jota neuvěřitelně povedla, tu vážně musím pochválit! :) Podle anotace ta knížka taky vypadá dobře. Takže jsem moc zvědavá, jaká nakonec bude. :)

Nechte se okouzlit vypravěčským umem Naomi Novikové / V zajetí zimy

Zdravím! Jestliže se aspoň trochu zajímáte o fantasy literaturu, jméno Naomi Novik vám určitě bude aspoň trochu známé. Několik let zpátky vycházela u nakladatelství Argo její dračí série jménem Temeraire , ovšem v živější paměti patrně budete mít její knihu Ve stínu Hvozdu , která česky vyšla u nakladatelství Host loni. Ve Hvozdu autorka vychází ze slovanského folklóru a pohádek a z polských a ruských reálií. V podobném duchu pokračuje i ve své druhé, pohádkami inspirované, knize, která se jmenuje V zajetí zimy a česky vyšla ke konci února. A právě o ní bych vám dneska chtěla napsat něco víc.